Yeni Caddy

Volkswagen Caddy 2011 modeli yeni yüzüyle karşımıza çıkıyor. Yeni Caddy tasarım açısından daha keskin hatlara sahip. Caddy’deki değişim kardeşlerinin geçirdiği değişile benzerlik taşıyor.

Connect, Doblo ve Kangoo’nun yeni modelleri çıkmasına karşın VW Caddy’in hala eski kasayla satılıyor olmkası modelin tutkunları için can sıkıcı olmuştu. VW ailesinde gerçekleşen kasa değişimlerinde sıra nihayet Caddy’e geldi.

özellikle ön görünüm açısından 2011 Caddy, golf ve poloyla neredeyse aynı. Eski Caddy’e oranla daha keskin hatlara sahip olan yeni modelin geçirdiği değişimi makyaj olarak tanımlamak mümkün.

Arka tasarım da eski modelden çok farklı olmamakla birlikte sinyal lambaları ve tamponda değişiklikler göze çarpıyor.

Yeni Caddy rakibi olan modellere en önemli farklı iç tasarımda atıyor. Volkswagen modellerinin tamamında kullanılan kaliteli iç döşeme malzemeleri modelin artı puan aldığı noktalar arasında.

VW motorlarında kullanılan Bluemotion teknolojisi sayesinde % 20’lere varan yakıt tasarrufu sağlanabiliyor. 105 beygir 1.6 motor bu teknoloji sayesinde 4.9 litre karma yakıt tüketimi değerine ulaşabiliyor.

29 Comments

  1. kuzenlerim almış full +full müthiş bişey resmi sitesinde 7 vites diyor fakat 5 vites bir arkadaşın babası 7 vitesli diyor alırken biraz dikkatli olun

  2. yaaa eski modeli daha iyiben ce çünkü on modeli nin kabutu cirkin duruyo modelininki şişkin duruyoo o daha iyi

  3. benim berak ettiğim tek nokta acaba yeni cadyy lerde turbo sorunu çözüldümü bilindiği gibi cadyyler çok fazla turbo patlatıyorlar bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

  4. SELAM ARKADAŞLAR BEN DE ÇOK YAKINDAN İLGİLENİYORUM YENİ CADDY İLE SADECE ŞU 1.6 lt. MOTORUN PERFORMANSI NASIL DİYE MERAK EDİYORUM.

  5. yeni caddy ama neresi yeni bu konseptteki ticariler kasalarını değişti mesela peugoet tepe reno kango caddy bi farları değişmiş bence kasasını değiştirmeden almam

  6. geçenlerde arka sol sinyal lamba gurubu kırıldı .yan sanayiide 125 tl orjinali servisinde 68 tl.diyer hafif ticariler 120 tl nin üstünde.parca kesinlikle reno ve tofaşa göre yeni sistemde daha ucuz

  7. bn henüz 18 yaşımı dolsdurmadım doldurduğumda ilk işim bir cddy almak olacak neden derseniz ıdş görünümü harika iç dizaynı felan süper cddy yi tekip ediyorum inşalalh ilk aracım cddy yada passat olacak 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.