Twilight – Işıklı Şemsiye

şemsiyeYağmurdan korunmak için kullanılsa da şemsiyelerin hep bir dekoratif yanı olmuştur. Twilight şemsiyeler üzerinde bulunan ışıklar yardımıyla hem şıklık hem de aydınlatma sağlıyor.

3 adet pil yardımıyla gece yürüyüşlerinde karanlığın içinde parlayan bir galaksi gibi duracacak. Küçük çocukların özellikle ilgisini çekecek şemsiyeler 5 yaz üzeri herkese hitap ediyor. Ölçüleri 87 x 6 x 6cm(açılmamış)
semsiye

44 Comments

  1. evt bnde yptım ama yapım aşamaları lzm bna nyse yinede qüzel olmuss birazda olsa yrdım aldımm burdann xD AMA YAPIM AŞAMLARINIDA KOYARSANIZ SEVİNİRİM..

  2. çok güzel ama twilight ın resimli şemsiyeleri daha güzel bence bunu teknoloji tasarımda kullanabiliriz 🙂 ama malzemeleri ve yapılışını yazın çok kısa yazmışsınız mesela ışık demişsiniz ama ne tür ışık yani? anlaırsanız sevincem

  3. ya arkadaşlar sağolunda bana bu ışıklı şemsiyenin proje yazma basamakları lazım ya nolur yardımcı olun proje hazırlama dersine lazım bunun nasıl neden yapıldığı lazım onuda yazın

  4. benim için nasıl yapıldığı önemli. ama yinede nasıl bişey yapacağımı öqrendim. teşekkürler

  5. bu proje yi nasıl yapacaz ya bn yapamadım offf:(:(:( poster yapma aşamasına geldik bn yapamadım yardım edin yorumlar yazın:(:)

  6. ışıkları takacaksınız şemsiyeye takacaksınız bağlantılarını yap oldu bitti okiş kapiş yani kaptın mı olayı

  7. bu icat çok güzel ama nasıl yapacagım onu söylermisiniz lütfen çooooksevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.