Pioneer Avic Navigasyon

Otomobil navigasyon sistemleri alanında müzik ve görüntü sistemleriyle entegre çalışan Pioneer Avic modelleri aracınızın iç mekanına çok şey katıyor.

Gelişmiş multimedya özellikleriyle taktir toplayan Pioneer Avic modelleri DVD çalar, VCD çalar, Sadece navigasyon ve açılır ekranlı olmak üzere 5 modeli bulunuyor. AVIC-F90BT ürünün en pahalı modeliyken, AVIC-F700BT CD’li model, AVIC-F500BT ise sadece navigasyonlu medel olarak karşımıza çıkıyor.
Kullanılan malzeme kalitesi ve ekran animasyonlarının kalitesi Pioneer’i standart oto müzik sistemlerinin çok ötesine taşıyor.
Ürünün özellikleri:
GPS / Global konum belirleme sistemi sayesinde aracınızın bulunduğu nokta uydu yardımıyla tespit edilerek karayoları haritasında gideceğiniz yere yönlendiriyorsunuz. Navigasyon sistemi denilen bu yöntem ücretsiz olarak sağlanıyor. Pioneer Avic’lerde bulunan harita yazılımı 33 ülkeyi kapsıyor.
Müzik ve Görüntü sistemi: DVD-Video/DivX/MP3/WMA/AAC gibi uzantiları oynatabilme, Açılış resmini istediğiniz Jpeg resmiyle değiştirebilme, FM – AM radyo frekanslarını algılayabilme ve daha pek çok multimedya uygulaması.
Geri Vites Kamerası: Daha güvenli park için geri vitese atıldığında aracın arkasının görüntüsünü ekrana yansıtan geri vites kamerası takılabilmekte.
Bulutut(Bluetooth) sistemi sayesinde cep telefonunuzu otomatik tanır ve çağrı geldiğinde Pioner Ekranında çağrıyı görürsünü. Dokunmatik ekranı sayesinde çağrılara cepap vermeniz mümkün.
Ürünün tanıtım Videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.