Odm Dd101-3 Pixel

Odm Dd101-3Dikey oluşturulmuş ekranıyla Odm Dd101-3 sade olduğu kadar teknolojik de duruyor.

Sayısal saattleri seviyor fakat sadeliğe de önem veriyorsanız Omd-Pixel size hitap ediyor olabilir. Dilendiğinde rakamları kaybolarak şık bir bilekliğe dönüşen saati yurt dışında ortalama 130 dolara satın almak mümkün.
Odm Dd101-3 saat
Odm Dd101-3 pixel
Odm Saat

6 Comments

  1. arkadaşlar bu saat çok şık ve güzel ama şöyle bi kötü yanı var gündüz saati güneş yada ışık nedeniyle göremiyosunuz ama gece süper görüntü kalitesi yorum sizin ben kullanıyorum mesela zor olsada

  2. 8 dolara getirttiğin orjinal olması imkansız birşey.. dünyanın hiçbiryerinde 8 dolara odm saat bulamazsınız ! sen onun düğmesini alamazsın 8 dolara swatch çocuk saati odm’in yanında ama bayan modelleri bencede çok iyi değil erkek modelleri çok başarılı …

  3. Bu saati Türkiyede cok pahalı fiyatlara saatıyorlar. Ben kendim çin üzerinden bu saati kargo dahilll 8 dolara aldım haberiniz olaaaa swatch la falan yarıştırmayın bile gündüz ekranını okuyamıyorsunuzzz bide….

  4. Bu saatlerin birincil amacı görsellik. ve tasarım showu ki zaten bu özelliğiyle neredeyse her yıl ödül alıyor adamlar. Swatch dediğin nedir ki, o da kullan at saatlerden. Bunun en azından parçası var.

  5. arkadaşlar kesinlikle odm saatlerinden almak gibi bir hataya düşmeyin çok dandik ben görüntüsüne kapılıp aldım ve çok pişmanım 1 ay olmadan lastikli kayışı koptu ve garanti dahilinde değil saatin yarısı kadar bir ücretle yapılıyor. plastik bir saat ona vereceğiniz parayı swatch a verin daha iyi paranıza yazık olmaz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.