Myyour Tulip XL

Myyour tarafından tasarımı mMoredesign’ e yaptırılan büyük boy laleler dış mekanların aydınlatılmasında son derece zarif çizgileri ortaya çıkarmış.

Ultra modern palstik masa ve sandalye tasarımlarıyla dikkat çeken Myyour firmasının ürünleri daha çok seçkin otel ve restoranlar tarafından tercih ediliyor.
Firmanın XL(büyük boy) olarak tanıttığı laleler dış aydınlatmada, özellikle yürüyüş yolu kenarlarına konmak için üretilmiş. Saydam plastikten yapılan laleler etrafa keskin olmayan dinlendirici bir ışık yayıyor. Küçük boy seçeneği de bulunan laleler farklı renk seçeneklerine de sahip.
3 Comments

  1. merhaba. sırt dayama bölgesi kısa bu da sandalyede rahatlığı düşürür. buna dikkate lamaları rica ediyorum. eğer pahalı olmazsa iştiak iyi olur.

  2. Bu ürünleri İtalyan bir firma satıyor. Plastik sandalye ve masalarıyla da ünlüler. Türkiye’de bir iki mağazada masalarının satıldığını duyduk ama fiyatların pahalı olduğunu sanıyoruz.
    Kendim için almak istedim ama firmaya ulaştığımda Toptan satış olmadığı sürece Türkiye’ye ürün gönderemeyeceklerini söylediler.

  3. Sitenizde yayınladıgınız tasarımlar çok güzel. bizim dijimar adında bir sanal mağaza yapıyoruz. bu ürünleri burda şatış yapmak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.