KWC Armatür

kvcModern mutfakların vazgeçimezlerinden biri de armatürlerdir. KVC imzalı Emotion serisine ahil bu armatürlerin birçok fonksiyonuna ek olarak aydınlatma lambaları da bulunuyor

Yuvarlak hatlarla oluşturulmuş Emotion armatürler uç bölgesindeki ledler sayesinde yıkanan nesneleri aydınlatabiliyor. Bu sayede yeterince aydınlatılmamış mutfaklarda da yıkama işlemleri kolayca yapılabiliyor. Bu ledler akan suyu da aydınlattığı için musluktan parlayan bir sıvı akıyor gibi oluyor.

Emotion muslukların uç bölümündeki mandala bastığınızda ortaya çıkan armatürün uzatma haznesi sayesinde suyu istediğimiz açıdan yönlendirme şansına sahip oluyoruz.
kwc Emotion

4 Comments

  1. arkadaşlar kwc isviçre markası. son yıllarda armatür konusunda yerli firmalarda çok başarılı. ben ünverdi marka armatür aldım ve çok kaliteli ve aynı zamanda estetik. bence ünverdi, eca, artema gibi yerli firmalar cok başarılı bı konuda. hem ekonomikde.

  2. ÜRÜN ÇOK GÜZEL TÜRKİYEDE NEREDEN BULABİLİRİM ACABA BİLEN VARSA MAİL ATABİLİRMİ BANA KESİN ALACAM 1 AYDIR MUTFAK İÇİN ARMATÜR ARIYORDUM SONUNDA BULDUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.