Kola Gazı Koruyucu

Pet şişelerdeki 2, 2.5 litrelik kolalar ucuz fiyatları yüzünden çok tercih edilirler. Fakat bu meşrubatların sürekli kapağının açılması zamanla gazlarının azalmasına neden olur.

Büyük meşrubat şişelerinde sürekli kapak açıp kapamak gerektiği için bir süre sonra gazı tükenmiş kola içmek zorunda kalırız. Açık kola satışı yapmak isteyen restoranlar sırf bu yüzden kutu kola satışı yapmak zorunda kalırlar.
Aşağıda bir resmini gördüğünüz ürün sayesinde artık kolalarımızı gazı kaçmadan içmeniz mümkün olacak.
Başaşağı çevirilerek alete takılan şişenin içindeki kola bir boru yardımıyla bardağa boşalıyor. Bardak dolduğunda mandal bırakılarak gazın dışarı çıkması engelleniyor.  shopgetorganized.com adresinde ürünün fiyatı 13 Dolar.

6 Comments

  1. Bu ürün bi halta yaramaz. Kola gazının kaçmasının temel nedeni kapağın açılması değil kolanın içinde çözünmüş halde bulunan gazın şişe içerisindeki basınç dengeleninceye kadar şişe içerisindeki boşluğa dolmasıdır. Bu nedenle eğer aparat şişe içerisine hava basmıyor ve şişe boşalsa bile sertliğini korumayı başaramıyorsa kola içindeki gaz şişe içerisine boşalır ve gazsız kola içmeye devam edersiniz.

  2. çok pardon şimdi gördüm alttaki tabladan çıkıyor sanırım içecek.

  3. bu ürün sanırım gerçek deil. photo shopla yapılmış bir resim.

    mantık olarak musluğu takma yeri pet şişenin ortasında görünüyor.

    ama musluğun alt seviyesindeki içecek nasıl musluktan çıkacak???
    pet şişeye monte edilmesi de bir hayli zor olurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.