Kar Pençesi

Karlı yollarda zincir takmak pek çok sürücü için can sıkıcı bir süreçtir. Kar pençesi ismi verilen yeni bir aparat zincir derdine son veriyor.

Kar pençesi adıyla anılan yeni bir kışlık oto ürünü zincire alternatif olarak üretilmiş.
Türk interet sitelerinde 30-40 TL’ye alınabilen kar pençeleri bir tekerleğe 4 tane olmak üzere 8 parça halinde satılıyor.
Bu ürün ilk başlarda motosikletlerin kaymaması için kullanılıyordu.

11 Comments

  1. arkadaşlar gerçek pençe bu snowcut olan.diğeri 1 kullanımlık gibi bişey.snowcut mükemmel .kesin sonuç isteyenler şaşmasın.en önemlisi titreşim yok atlama yapmadığı içinde öntakıma zarar vermiyor.sorunsuz bi ürün tavsiye ederim

  2. arkadaşlar asıl kar pençesi budur.0 532 3653065 den bilgi alabilirsiniz.yada tanıtım videosuna bakabilirisiniz.www.snowcut.com

  3. iyi hasta ne hikmetse bi Allahın kuluda bunun satıldığı adresi iletişim adresini vermiyo. bi şey satılıyor pazara sunuluyorsa bunun adresi olmazmı yaa heryerde şöyle soylu böyle boylu anlatılmış ama bi tane satan bir iletişim adresi yok.

  4. Merhabalar arkadaşlar
    İlgili kar pençesini Metro Gross Marketlerden alabilirsiniz 40 TL civari fiyatı var.Ayrıca yoğun kar olan zeminlerde kullanmak daha mantıklı gibi geliyor asfalt zeminde aracı zıplatıp zarar verebilir.

  5. Resimdeki kar pençesini nereden satın alabilirim bana yazarsanız sevinirim..

    selamlar

  6. Gerçekten çok pratik görünüyor. Ancak kullanıp denemek gerek diye düşünüyorum. Bir lastik satıcısı olarak, bu ürünü de alıp müşterilere satışını yapmak isterim. Daha detaylı bir bilgi ve fiyatı hakkında da kesin bir fikir anlamında mailinizi mümkünse beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.