Işıklı Bank

Renklendirilmiş ışıklı banklar hem estetik bir görüntü oluşturuyor hem de boyası yıpranmış bank derdini ortadan kaldırıyor.

Halka açık alanlar için pek uygun olmayabilir. Zira, çevreye zarar vermek üzerine mastır yapmış ciddi bir insan topluluğu olduğu malumumuz. Gerçi üretici firmanın belirttiğine göre banklar ahşaptan 100 kat daha dayanıklıymış.
Mitrakent şirketinin ürünü olan Foton ışıklı banklar Turistik Tesisler, Alışveriş Merkezleri (AVM), Turistik Alanlar, Siteler, Spor Tesisleri, Toplu Taşıma Durakları, Metrolar, Tren İstasyonları, Toplu Yaşam Alanları, Yol Kenarları, Rıhtımlar, Sahiller, Kıyı Şeritleri, Yüzme Havuzu Çevreleri, Tatil Köyleri, Oteller, Plajlar, Luna Parklar, Çocuk Parkları, Süpermarket, Restoran ve Kafeler, Reklam Amaçlı Olarak HER YER, için tasarlanmış olan bir ürün.

Işıkların elektrik kaynağı şehir elektriği olabileceği gibi güneş enerjisi panelleriyle bedava aydınlatma da yapılabiliyor.

3 Comments

 1. merhabalar

  yurt dışında bir projede kullanılmak üzere 150 civarı ışıklı banklara ihtiyaç vardır
  çeşitli tasarımlarınızın ( teknik bilgilerinıde) fiatlarını ve teslim zamanlarını istanbul teslimi fabrikanızda teslim fiatlarınızı vermenizi rica ederim.

  mustafa ŞAHBAZ
  0533485 3150
  mineraşah türkmenistan

 2. IŞIKLI BANK LARINIZLA İLĞİLENİYORUZ FİRMA OLARAK

  KATOLOĞ VE FİYAT TEKLİFİ YOLLARMISINIZ

  FİRMA: FURKAN ENDÜSTİRİYEL TİC

  KOCAELİ/GÖLCÜK

  YETKİLİ:HARUN KAHRAMAN

  TEL:FAX:0262 341 5080

  GSM:0532 483 67 26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.