Ford Fusion 2010

Ülkemizde Ford’un “sert ve sade” yüzü olarak tanınan Fusion modeli yenileniyor. Yeni fusion eskisinden çok farklı olacak. Ürün tasarım olarak Cehevrolet Lacetti’yi andırıtor.
Ford 2010 yılına alışıldık modellerinde değişiklik yaparak girmeyi planlıyor. Connect’te yapılan değişiklik, yeni Fiesta’nın piyasata sürülmesi ilk değişimler olarak göze çarparken Focus’un da yeni modeli önümüzdeki aylarda piyasaya çıkabilir.
Ford’un şimdilik yurt dışında tanıttığı Yeni Fusion da değişime uğrayanlardan. Resimleri incelediğinizde göreceğiniz gibi yeni Fusionlar eskilerinden tamamen farklı tasarlanmış. Yani Connect’te olduğu gibi küçük makjajlarla üretilmemiş bir model ortaya çıkmış.
Sedan modeli de olan Yeni Fusionlar, Ford’un yeni modellerinde bir gelenek haline getirdiği hibrit(elektrikli) motor seçeneğiyle de üretilecek. Çoğu Avrupa ülkesinde vergi indirimleriyle desteklenen çevreci hibrid modeller ne yazık ki ülkemizde gerekli düzenlemeler yapılmadığı için servet değerine yakın fiyatlarla satılıyor.
İşte Yeni Ford Fusion’un resimleri:4 Comments

  1. yol tutuşu ii olur ben ce yapışır yola fiyatı uygun tutarlarsa araç tutulur.

  2. gerçekten güzel tasarm eskisinden çok farklı olmuş fiatıda uygunsa düşünülür

  3. Ford gerçektende tasarım ve kalite konusunda çok yol kat etti Fusion 2010 modeli Yeni polo sedan değil yeni jetta’ya ecel terleri döktüreceğe benziyor,tebrikler ford…

  4. abd deki fiyatlarıyla buradaki fiyatlarıda karşılaştırmalı yazıp türkiyedeki ötv ve kdv ler’in ne kadar fazla olduğunu görsünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.