Ford Connect Konsept

Ford Connect’in yeni ürünlerinde ticari araç anlayışının dışında daha çok aile arabası vurgusu yapılıyor. Yeni connect 6. Nisan’da ABD’de tanıtılacak.
_

6 Nisan 2009’da New York Oto Fuarında tanıtımı gerçekleştirilecek Connect aile modelinin satış fiyatı 21.750 Dolar olarak belirlenmiş.
Yeni ford connect, elektrikli modelinde olduğu gibi yuvarlak iç hava ızgaraları ve direksiyonda kumanda düğmeleri taşıyor.
Işıklı tasarlanmış connect şimdilik ekonomik krizden bunalmış amerikan aileleri için düşünülse de ülkemizde üretilecek yeni nesil connectlerin tasarımı hakkında bize bilgi veriyor.
Tüm tasarımsal performansı iyi olsa da Connectlerin ses yalıtımı seviyesinin düşük olması nedeniyle iyi bir aile arabası olma şansının düşük olduğu söylenebilir.6 Comments

  1. bence çok süper bir araba bizde alacağımız için baktım allah nasiip ederse 2 haftaya alıyoruz süper bir araba otomatik vitesi vamı yada yapmayı düşündünüzmusunuz:::==

  2. güzel dizayn edilmis bundan sadece bitanemi var?yada bu aralar hangi galeride satiliyor?bulabilsem alicam ama malesef üretilmiyor herhalde.

  3. otamatik vites olarak bu modele göre arac üretmeyi düşünüyormusunuz veya varmı?

  4. yenı tasarladıgınız connet cok güzel iç tasarımı na bir kelime söylenemez. insallah en yakın zamanda bende alırım.

  5. Bu araçları türkiyede kotuklu olanları ticari sınıftan çıkarmalı hususi kullanılan hafif ticariler vize olarak heryıl yaıplmasa daha çok satılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.