Firefly Çocuk Telefonu

FireflyFirefly Çocuk telefonları yakın bir süre içinde Türkiye’de de, Turkcell işbirliğiyle satışa sunulacak.

Küçük çocuklar için üretilen Firefly telefon bilindik telefonlara nazaran küçük çocukların kullanımını kolaylaştıracak bazı özellikler içeriyor. Sadece anne – babaya verilen özel şifre sayesinde arama listesi 20 kişiyle sınırlandırılmış. Telefon üzrinde anne ya da baba telefonunu arayacak özel tuşlar yerleştirilmiş. Bu tuşlarda kullanılan resimler anne ve babayı tasfir eder şekilde çizilmiş. Ayrıca çocukların olası bir tehlike anında doğrudan acil numarayı arayabileceğ özel bir tuş da unutulmamış.

Renkli ve saydam değiştirilebilir kapağı çocukların ilgisini çekecek desen ve resimlerle süslenmiş. Rengarenk ışıklarının yanması da cabası. Ülkemizdeki fiyatı henüz belli olmayan Firefly çocuk cep telefonları yut dışında 80 – 90 Dolar arasında alıcı buluyor.

çocuk cep telefonu

Firefly

Firefly telefon

66 Comments

  1. yaaa biz çocuklar için müthiş ve ucuz bir telefon (ben 9 yaşındayım ama 10’a gireceğim)elinde olanlar kıymetini bilsinler yani çok güzel özellikleri var acil durumda şıp die arıyon yani

  2. bn 10 yaşındayım gerçek bi tel im var ama bunlarda harika

    NOT: telefonum çift kameralı blutut lu ve gprs li ayrıca internetede bağlnıyooo

  3. yeni alacağım benim için çok uygun bir telefon özelikleri de tam bana göre.Ben herkeze tavsiye ederim

  4. ben de çok beğendim.Hemen almak istiyorum. Kalpli kapaklı olan çok güsel bide seffaf ipli kılıfları var onlarda çok güselll :)))

  5. benim için çok uygun .arkadaşımda görmüştüm. çok hoşuma gitmişti .ailem telefon almama izin vermior. belki buna verir .benim için önemli olan telefon da istediğim zaman bir kişiyle görüşmek ve acil durunlarda yardın edebilmek .hem ailemde herkeste var .benim için bu çok uygun .bu arada nereden alabilirim .? ne kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.