Fırça Araba

Diş fırçasından arabaİyi bir gözlemci küçük ayrıntıların farkına varabilir. Diş fırçasını bu şekliyle kullanmak kimin aklına gelirdi?

Teknolojinin gelişmesiyle çocukların sanal bir eylence kültüründe yaşadığını inkar etmek imkansız. Fakat istenildiğinde teknolojinin de gerçekçi oyun deneyimleri sağlayabileceğini bilmeliyiz.
Bir diş fırçasını araba olarak kullamak hayal gücümüzle evet olabilir fakat gerçekten bir araba yapmak? Bu soruya evet demenin pratik bir yolu bulunmuş. Diş fırçasına monte edilen titreşim motoru sayesinde eylenceli bir oyuncak üretmek çok kolay:
Bunun için yapılması gereken eğimli ve farklı uzunluklara sahip tüyleri olan bir diş fırcası ve bozulmuş cep telefonlarından edinebileceğiniz bir titreşim motoru.
Fırçanın üst kısmına yerleştirilen titreşim motoru sayesinde mükemmel bir oyuncak yapmış olacaksınız. Denemeye değecek kadar kolay görünüyor.
 FIRÇA ARABA

Bu videoda ilk baştan itibaren ürünü nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor.

9 Comments

  1. Aslında projeler böyle basit şekilde başlar ama ileride değeri anlaşılır… 🙂

  2. Slm düşünmeye herzaman saygılı olmamız lazım zaten gereksiz görülen şeyler imalat aşamasına gelmez olaki geldi satışı olmaz satış olursada gereksiz demek bize düşmez

  3. bunu benim çocugum olsa kullanmas cunku zaten onun bır dıs fırcası oldugunu anlar. bence bıras sacma ama onu dişlerimize uygulayıp arka kıısmını alt tarafa yerleştirdik mi olur.bu şekildede dişmizi fırçalar ama bence araba fikri iyi degıl.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.