Dacia Sandero Stepway

sandero stepwayDacia Sandero’nun yeni modeli Stepway herkesin beğenisini kazandı. Uygun fiyatlarla satılan Dacia Sandero, bir arazi taşıtı görünümüne büründü.

Tasarım açısından kendinden beklenenin üzerine çıkan Sandero Stepway, modern ve sert görünümüyle adeta bir arazi taşıtını andırıyor.
Dacia’nın kullanıcıların gözündeki imajına olumlu etki yapan yeni Sandero, çok iyi tasarlanmış. Son zamanların arazı aracı – otomobil karması modellerine benzeyen Stepway biraz Peugeot’un Yeni 207 SW Outdoor modelini andırıyor.
Stepway Yakıt Tüketimi:
Sandero Stepway benzinli ve dizel motorlara sahip.
Benzinli motor (Sehir içi/Sehir Dışı/ Ort) 10,2 / 6,1 / 7,6
Dizel motor (Sehir içi/Sehir Dışı/ Ort) 6,2 / 4,8 / 5,3
Sandero stepway İç Mekan
İç tasarım bakımından fiyatıyla kayşılaştırıldığında tasarım mükemmel.
Stepway benzinli modelleri 64 ve 90 beygir; Dizel modellerde ise 50 ve 70 beygir.
sandero stepway dış görünüm
Sandero Stepway 402.4 santim boyutlarında. Bu özellikleriyle yeni Fiesta’dan birkaç santim daha uzun.
Dacia Sandero Stepway
Sandero Stepway modellerinin en pahalısı olan 70 Beygir dizel modeli 26.300TL’ye satılıyor.
Stepway
Sandero Stepway Arka Koltuklar
sandero stepway arkadan görünüş

83 Comments

  1. Fiyatlar yazının hazırlandığı zamana aittir. Aracın şuanki fiyatı 27.000 görülmektedir. Çeşitli opsiyonlarla fiyat her marka ve modelde artabilmektedir fakat sitede bu araç için opsiyon belirtilmemiştir.

  2. neden burada verdiğiniz fiyatlar ve özellikler galerilerde mevcut değil ya fiyat aynı özellik yok yada özellik var fiyat 30 a çıkıyo bi yerde yanlış var

  3. hayallerimin arabası muhteşem bir yaratık onun icin fuaragittim muhteşem bir götüntuye sahip

  4. sandero stepway almayı düşünüyorum. Benzınli modellere lpg uyumlumu bilgi verirseniz memnun olurum..

  5. arabayı kullanıyorum tasarım acısndan cok guzel bir otomobil tipi cok hos ancak aynı seylri performans ve yol tutus için aynı seylri soyleyemiycem virajlarda cok yatio ve pek guven vermio hızlanmasıda ve ataklığıda beklediğimin altında cıktı bnm için surat dgl ekonmi onemli diosanız tam size gore bi otomobil yakıtı cok iii kokluo 🙂 suart ve performans bekleynler hayal kırıklığına ugrar

  6. bence sıradan pek özellik yok dıştan süslenmiş örneğin jant abatları 16 ya çıkarılmış dolayısıyla bu da araçı yüksek gösteriyor.teknik özellik olarak abs ve eps var beygir güçü motor gücüne göre az (90) beygir 1600 motorda diğer araçlarda 106 en azından 100 beygir buluyor şehir içi yakıtı çok fazla 100 km de 10 lt şehirler arası 7,5 lt yani ortalama 8,5

  7. Duyduğum kadarıyla ürün satışları iyiymiş. Yakından incelemedim ama geçen gün yanımdan geçti. Resimlerde olduğu kadar güzel görünüyor. Tabi fiyatına göre konfor beklemek lazım. Bence yine de güzel bir otomobil.

  8. Görünüşte güzel ama yakından iç tasarımınada bakmak gerekir. Beğenirsem bu fiyata alırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.