Buharlı Oto Yıkama

Otomobil temizliğinde deterjan kullanmadan aynı performansı veren buharlı oto yıkama sistemleri hem kullanışlı hem çevreci.

Sadece sıcak su buharıyla temizlik yapan buharlı oto temizleme sistemi mysteam çevreci özellikleriyle ön plana çıkıyor. Hiç deterjan kullanılmayan sistemin en güzel yanlarından biri de yıkama sırasında sadece 3 litre su kullanması. Oto temizliğinde iddalı bir buluş olan sistemin bayiliği de veriliyor. Hatta bayi olan firmalar seyyar düzeneklerle evlere servis yapıp kapıda yıkama da gerçekleştirebiliyor. Kim arabasının kapısında temizlenmesini istemez ki?
Firma çeşitli kampanyalarla Mysteam Buharlı Temizleme makinesini satıyor. (4900 Avro)18 Comments

 1. 1- Buhar makinanın tank kapasiteleri çok önemlidir.Tank kapasitesi arttıkça makinanın gücü artmaktadır.Makinanın gücü arttıkça tabanca sayısı artar.Buhar makinasının 20 lt tank kapasitesi varsa şayet 3 tabanca aynı anda çalışabilir.Buharlı oto yıkama makinası 10 lt tank kapasitesi varsa aynı anda 3 tabancadan verim alınmaz.Buhar basınçları düşer ve iş görmez.
  2- Buhar makinasının ikinci önemli unsuruda kw’rıdır.Düşük kw makinalarda buhar basınçları çok düşüktür .Düşük basınlada araç ve gereç temizliğini yapılamaz.
  3- 3 -4 bar buhar veren makinalar sadece toz atma görevi görür.Yerleşmiş kirlerin çıkarılmasınıda fayda etmez.
  4- Buhar makinası alırken kaç tane buhar emniyeti olduğu sorunuz.
  5- Buhar makinasının dış yıkamada kullanmış olduğunuz tabancasını ,arabanın iç aksamlarında kullanamazsınız.Yüksek ısı araç iç aksamlarına zarar verir.Mutlaka iç aksamda kullanılması gereken aparatların ayrı olması gerekir.Ve buhar basıncının ayarlanabilir olması gerekir.Yoksa araç iç aksamlarına ciddi derece zarar verilebilir….
  http://www.jbsmakina.com.tr

 2. BU iş seyyar olmuyor arkadaşlar. Milleti boşuna heveslendirmeyin. insanlar düşünüyor. İn misin cin misin yerin yurdun belli değil vs vs vs. Seyyara başlamak içinde en az 20bin tl gider. daha azına sakın olur sanmayın. ıvırı zıvırı buluyo o paraları.

  başlangıçta etraındaki yakınların arabasını yıkarsın sonra biyerden sonra tıkanıyo. Öyle taksileri ayarlarım, dolmuşları çekerimle olmuyo. Önce anlaşın garantileyin sonra başlayın. yoksa sokak köşelerinde kalıyo insan mal gibi. yerin yurdun belli değil. vsvsvs. detaylı konuşmak isteyen olursa arayabilir.

  Ama yıkamasına kalitesine %100 kefilim. Müşteri memnuniyetine de öyle.
  0555-415-31-37 Ertan

 3. sayın bayiiler ben turgut turan maysteamdan alınan buharlı oto yıkama makineleri tarafımdan tamir edilmekdedir yanlız bildiğim kadar maystem dan cevap alamadıklrı için makine sahipleri beni aramaktadırlar herkes şunu bilsinki iyi kullanılırsa değerli bir makinedir.aynı zamanda zeyid adınada makineler bakım için gelmekdedir makinelerinizin yıllık bakımlarının mutlaka yapılmas gerekmektedir ihtiycıolan teknik bigiyi ala bilirler telefon 05355645180.saygıla TURGUTN TURAN

 4. arkadaşlar kendi bayiniz olun bir oto yıkama yeri açmak bulunduğu yere göre değişir.ör. istanbulda sıfırdan bir yer açmak yerin hava parası kirası derken en az 40000 tl mal olur. ama bi buharlı oto yıkama makinasıyla daha ucuza mal edrsiniz.ben devrediyorum buharlı makinamı ilgilenen varsa tl. 533 640 13 49

 5. buhar oto yıkama bayisiyim isteyen olursa bendeki sistemi uygun bi fiyata verebilirim.gsm:0533 640 1349 bu sistem çok iyi bi sistem seyyar yapmak istiyorsanız kango tipi bir arabayla yanınızda bi arkadaşınızla birllikte bu işi kolayca yapabilirsiniz.3 ile 7 litre arasıda suyla araba yıkayabilirsiniz.bendeki makina çift tabancalıdır aynı anda iki araba yıkayabilirsiniz.

 6. Buharlı oto yıkama makinesi bayilik veren firmamız sektöründe öncülük ile hizmet etmektedir.Oto yıkama sektöründeki tecrübelerini müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacındadır.www.buharteknolojileri.com

 7. arkadaslar sıfırdan buharlı oto yıkama acmak icin ne kadara patlar veya bayilik veren firmalar varmı ekipman olarak ne kadar tutar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.