Bayanlara Tuvalet Kolaylığı

bayanlara özelBayanların tuvalaet alışkanlıklarını değiştirecek lginç bir aparat geliştrildi. Bu tek kullanımlık aparat sayesinde bayanlar biraz daha “erkeksi” olacak.

Kağıt bazlı maddelerden üretilen aparat çantada bile taşınabiliyor. Bu sayede bayanların idrarlarını ayakta boşaltlamarı mümkün oluyor. Türkçeye çevrimi mümkün olmayan bu alete biraz da espiriyle karışık ‘ayakta işeme seyi’ deniliyor. Benzer amaçlar için üretilen değişik ürünler duymuş olmamıza reğmen en kullanışlısı bu gibi görünüyor.

ayakta işeme

15 Comments

  1. bide çok saçma yaaaaaaaaaaa bizi gey yaptılar yaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok şaçma bence

  2. ben ilk defa bir alışveriş merkezi tuvaletinde denedim gerçekten çok pisti tuvaletler 1 ytl verip hemen wc içindeki bankodan satın aldım ilk denemede biraz korkuyorsunuz sanki her taraf batacak gb düşünüyorsunuz ama öyle olmadı gerçekten süper bi icat tebrik ediyorum ben çok memnun kaldım.
    sevgi ile kalın

  3. Fiyat bilgisine biz de sahip değiliz. Fakat kağıt türevi bir maddeden yapıldığı için fiyatı kullan – at tabaklardan bile ucuz olmalı. Türkiye’de de satışa sunulduğunu tvden izlemiştik ama hangi firmanın bu işi yürütüğünü öğrenemedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.