Baojun 630

Bir Çin otomobili daha. General Motors ve SAIC işbirliğiyle Çin’de üretilecek Baojun otomobillerinin düşük fiyat politikasına karşın kaliteli bir üretim anlayışını benimseyeceği belirtiliyor.

Baojun 630’un ilk görüntüleri internette yayımlanmasına rağmen fiyat konusunda henüz bir açıklama yapılmış değil. 2011 yılında satışlarının başlayacağı iddia edilen Baojun630’un, ön ızgaraları Dacia Sanderoyu çağrıştırıyor. Arka görünüş, özellikle sinyal lambaları dikkate alındığında BMW modellerine benzerlik taşıyor. İç mekanda Kia araçlardaki sade ama yeterli konfor hissi uzunlamasına inen ön konsolla Volvo’yu anımsatmıyor değil. Aslında her araç birbirine benziyor.

Baojun 630 Gelly’de olduğu gibi uygun fiyat ve yeterli servis ağı sağlanabildiğinde ülkemizde çok iyi satış rakamları yakalayabilir.

3 Comments

  1. ARKADŞLAR BİZ SİMDİYE KADAR NE ÜRETTİKTE BUNU BEGENMİYORUZ HA SÖYLEYİN ESKİDEN TELDEN ARABA YAPARDIK ARKADAŞLAR UYANIK OLUN GAVUR YAPAR BİZSE BİNERİZ BİZ EL ARABASI BİLE YAPAMIYOZ İŞTE GAVURUN GÜCÜ TÜRKLERİN İMANI VAR HERSEY KURANDAN YAZIYOR UYANIK OLALIM BİZDE YAPALIM GAVURDA NEYİMİZ EKSİK FAZLAMIZ LAİLAHAİLLALLAHMUHAMMEDEN RESULALLAH DAİMA BİZ ÖNDEYİZ

  2. baojun 630 u hiç beğenmedim özellikle ön konsul berbet bence
    ama çin arabası ne beklenirki zaten.
    (ama şunuda söyleyeyim geely nin görüntüsüne hem dıştan hemde içten hayran oldum ama onuda test etmedim tabii sadece görüntüsü güzel)

  3. Arabayı fotoğrafına baktım çok beğendim satışa çıktığında fiyat ve teknik özelliklerine de bakıp değerlendirmek lazım…
    Dış görünüm çok güzel!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.