AMC Pişirme Seti

Alman markası AMC komplike pişirme sistemiyle mutfakta beklenenden fazlasını vaat ediyor.

AMC Multicooking Sistem özel süzecekli tencereler, yağsız kızartma sistemleri, minarel korumalı yapı, zamanlanabilir pişirme, yiyeceklerin daha uzun süre dayanmasını sağlayan Powervac vakum sistemi gibi çarpıcı ekipmanlar içeriyor.

 

Powervac sistemiyle yapılan vakumlama sistemiyle saklama poşeti kullanatak yiyecekler korunabilirken yarım kalan şarap şişesinde biriken hava bile vakumlanabiliyor.

AMC Zamanlanabilir Kapak

52 Comments

  1. merhaba amc tencereleri satın almak istiyorum. türkiyede temsilcisi varmı acaba. bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba?

  2. Uzun yıllardır kullanıyorum çok memnunum Ama düdüklü lastiğine ihtiyacım var nasıl temin edebilirim.Tel:0536 676 55 64

  3. Arkadaslari hanima oge oge bitirememisler oda benim basimin etini yiyor fransadan nerden alabiliriz bilgi verirseniz memnun olurum

  4. seneler önce firitöz çaydanlık tencereler tava aldım amc uzun yıllardır kullanıyorum çaydanlığım çok deforme oldu tencerelerdede var bunları nasıl tamir ettireceğim ömür boyu garantılıydı ilgililer adresten gelip alıyorlardı gelip alır tamir ederlerse sevinirim.

  5. Ben Avusturyada temsilcilik almak istiyorum bilgilere nasıl ulaşabilirim .

  6. 1982 senesinde Standart tip AMC tencere takımı aldım. Halen aynı takımları kullanıyorum ve çok memnunum.Ancak uzun yıllardır kullandığımız için tencerelerin bakalit kapak ve kulpları eskidi.Türkiye’de yetkili servisini bulamıyorum.Bu konuda bilgisi olanlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum

  7. Merhaba,
    AMC tencere seti satıyorum. Çeyiz olarak alınmış, hiç kullanilmamistir. Orijinal kutusunda muhafaza edilmiştir. Tencere setinde 24 cm tencere, kapağı ve ayrıca secuquick hızlı pişirme kapağı bulunmaktadır. Ilgilenenler 0533 5517749 veya edaerk@gmail adresinden ulasabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajınıza resim eklebilirsiniz. (Yanlızca JPEG) Uygun görülmeyen görseller onaylanmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest