Ford Focus 2011

focus 2011Yeni Ford Focus neye benzeyecek? Bu sorulara cevap vermek şimdilik imkansız ama basına sızdırılan bazı ön çizimler bize fikir verebilir.

YENİ FOCUS NİHAYET TANITILDI. İNCELEME İÇİN TIKLAYIN
Burada tanıtılanlar olası çizimlerdi. Gerçek 2011 ford focus için üstteki yazıya tıklayın.

Otomobil firmaları üzerinde çalıştıkları modelin beğenilip beğenilmeyeceğini yoklamak amacıyla bilinçli olarak bazı çizimleri el altından basına sızdırabiliyorlar. Bu resimler hangi şekilde basına sızdı bilmiyoruz ama Ford Focus’un yeni çizimleri bir şekilde elden ele dolaşmaya başladı.
Focus son şeklini aldığı 2008 makyajlı halinden sonra Fiesta modelinde işaretlerini aldığımız yeni bir şekle doğru yavaşça evrilecek. Aslında bunun sadece bir makyaj mı yoksa kasa yenilemesi mi olacağı da hala belli değil. Güncel Focus modelleriyle yeni Fiesta’nın az çok benzer çizgiler taşıdıı söylenebilir. Bu yüzden Yeni Focus’un daha marjinal bir değişim geçirmesi beklenebilir.
İşte sadece tasarım aşamasında olan eskizler.
Yeni Focus
Focus’un iki kapılı modelleri
Ford Focus Cupe 2011
Ford Focus 2011
Yeni Focus
Focus 2011
focus-2011
Bu da başka bir sitede yayınlana yeni Focus resimleri
focus 2011
focus 2011

YENİ FOCUS NİHAYET TANITILDI. İNCELEME İÇİN TIKLAYIN

23 Comments

 1. 2011 ford focus un içi güzel ama dışı fazla güzel değil ama
  yinde çok pahalıdır o zaman bizim 2009 2010 focuslar ne olcak fiat yarıya düşer

 2. bence 2011 ford focus güzel ama çok yakıt yakıyor az yakan renault clio symbol alın xd-

 3. abi ne olur biri bana bilgi versin bir sürü fokusun yeni resmi var hle bitanesi var bitirdi beni abi ömrümde böyle güzel araba görmedim bede golf 2010 var o resimdeki araba gelirse inşalah tahmin etigim gelir hemen satarım arabamı onu alırım hiç kaçırmam

 4. Arkadaşlar Yeni Focus’un çıkacak modeli bunlar değil. Konu başlangıcında link verildi. Yeni modeli ve yorumları o sayfadan takip edebilirsiniz.
  Teşekkürler.

 5. yha tasarım guselde en sonundakı tasarım ne ole tasarımını cızen yumurtaya bakrak cızmıs galıba bu serılerın hepsı cıkarsa 2010 altı araclarda yarı yarıya fıyat kırlcakk ….

 6. ford focus kullanıcısıyım yukardaki aracları piyasa sürerse 3.aracımda sıfır focus olur

 7. eger çıkacak kasa yukarıdaki 3. resim deki focus ise dayanamam ona elimden gelen imkanları kullanıp onu alırım.arabamı çok seviyom ama onun için onu satarım .şimdiki arabam da focus 2004 siyahı hçb .fakat gerçek ten yukarıdaki çizimse yenisi mükemmel olmuş fakat fiyatı konusunda hiç haber yok

 8. bende 2005 ford focus vardı arabamı seviyordum fakat taki diger aracları deniyene kadar du bu sevgim sonra sürdügüm arabalar wolswagen golf seat leon gibi arabları kulanınca o sevgim bitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.