Ford Focus 2011

focus 2011Yeni Ford Focus neye benzeyecek? Bu sorulara cevap vermek şimdilik imkansız ama basına sızdırılan bazı ön çizimler bize fikir verebilir.

YENİ FOCUS NİHAYET TANITILDI. İNCELEME İÇİN TIKLAYIN
Burada tanıtılanlar olası çizimlerdi. Gerçek 2011 ford focus için üstteki yazıya tıklayın.

Otomobil firmaları üzerinde çalıştıkları modelin beğenilip beğenilmeyeceğini yoklamak amacıyla bilinçli olarak bazı çizimleri el altından basına sızdırabiliyorlar. Bu resimler hangi şekilde basına sızdı bilmiyoruz ama Ford Focus’un yeni çizimleri bir şekilde elden ele dolaşmaya başladı.
Focus son şeklini aldığı 2008 makyajlı halinden sonra Fiesta modelinde işaretlerini aldığımız yeni bir şekle doğru yavaşça evrilecek. Aslında bunun sadece bir makyaj mı yoksa kasa yenilemesi mi olacağı da hala belli değil. Güncel Focus modelleriyle yeni Fiesta’nın az çok benzer çizgiler taşıdıı söylenebilir. Bu yüzden Yeni Focus’un daha marjinal bir değişim geçirmesi beklenebilir.
İşte sadece tasarım aşamasında olan eskizler.
Yeni Focus
Focus’un iki kapılı modelleri
Ford Focus Cupe 2011
Ford Focus 2011
Yeni Focus
Focus 2011
focus-2011
Bu da başka bir sitede yayınlana yeni Focus resimleri
focus 2011
focus 2011

YENİ FOCUS NİHAYET TANITILDI. İNCELEME İÇİN TIKLAYIN

23 Comments

  1. Aracı dizynı çok güzel önden bakıldığında duruşunun daha sert olması avanta sağlar

  2. benim ford hastalıgım 97 de aldıgım mondeo ile basladı..2000 de sıfır ford focuc ve en son kasayıda aldıktan sonra baska bır markayı denemek ıstedım…japon teknolojisi dedıler. aldım gordum anamın hörekesını. parça yok. en ufak sorunlarda milyarlar odedım, sevisi dahi sorunu bulmakta zorlanıyor, ve alakası olmayan sorunlarla adamı kaz gıbı yoluyorlar. arkadaşkar bahsettıgım araç ustune ustelık bır jip. ara sıra eleştirirdım fordu… taki baska bır marka araç alana kadar…şimdi degerini bilemedıgım o focusu yollarda gordugum zaman imrenerek bakıyorum. ford focus tek kelıme kendı katagorısınde hiç bır arabayla karsılastırılamaz…o bır ekol..onun gıbı performanslı onun gıbı keyifli…parça sorunu olmayan ve ucuz olan..sevıs agı cok genış..sorunsuz bır araba almak istıyorsanız kesınlıkle focus. 2011 için sabırsızlıkla beklıyorum……ford un baş harfleri gibi FARKLI OLMAK RASLANTI DEYİLDİR…

  3. ben fiat linea alıyordum sonrasında focusu önerdiler yaptığım araştırmalarda jetta astra megan linea gibi markalardan çok daha üstün donanım ve kalitede olduğunu öğrendim sene sonunu bekliyorum 2011 modeli için…

  4. ben focus hayranlarındanım iç tasarımın gelişmesi şart focus zaten genç kesimin daha çok tercihi ettiği spor görünümlü bir araba olma özelliginden şaşmasın modifiye edilebilen güzel bişe cıkmalı fiesta modeline benzicekse hiç cıkarmasın daha iyi.

  5. çok uzun zamandır ford kullanıcısıyım ve çok memnunum yenı kasalarınıda çok begendım sarı renk muhteşem sabırsızlıkla beklıyorum..

  6. ben yakaşık 12 13 senedir fordn arabalarını kullanıyorum vede çok beğeniyorum çok atik arabalar. ben araba alırken dış dizaynına bakmam direk aracın gövdesine bakarım hoşuma giersede hemen alırm kaçırmam.şu an focus c max kullanıyorum 2010 model focus çıkarsa kaçırmam hemen onu alırm .

  7. Ford Focus çok başarılı ve çok güzel bir araba yeni nesli acaba nasıl olacak bu merak konusu.Umarım yeni nesli daha akıcı ve daha güzel olup aceleye gelmez ….SAYGILAR

  8. ben 1992den bu yana kulanıyorum eskortlan başladım mondeoya kadar yükseltim ama fokustaki konforu inanın hiç birisinde yaşayamadım ve sabırsızlıkla 2011 bekliyorum. saygılar….

  9. ben yenı çıkacak 2011 model focus sedanları begenmedim. iyi bir ford kullanıcısıyım.99 beczinli focus kullandım simdi 2006 tdi focus kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.