NewD Takı

Küpeler, hızmalar ve kolyeler. Bir çok bayanın vaz geçilmezi olan takılar yep yeni modellerle piyasaya çıkıyor. NewD takılar için bilek, boyun, kulak gibi kesin bir yer söz konusu değil.


Yıldız, kelebek gibi değişik şekillerde ve alımlı renklerde üretilen takılar son derece şık görünüyorlar. Özellikle belirli bir alana takılma zorunluluklarının olmayışı size yaratıcılık sansı veriyor.
NewD
NewD

33 Comments

  1. saçmalık ya nemiş o billet ğöster bide hemsenin orandaki takı kimene

  2. igrençsiniz insan para için bu kadarda yapmaz yani resmen kendilerini …………

  3. bu nedir yaw allahallah tamam takı gayet güzel ama göğüste olması biraz kötü takı takmak için illaki orasını burasını açmak zorunda değilsin müslüman olan onu yapmaz yine müslüman olan yapana saygı gösterir artık kim nasıl anlamak istiosa öle anlasın herkesin kendi bileceği iş bence

  4. arkadaslar burada kadının orasını burasını acması degıl aşın artık boyle seylerı ya burda takının modelı tasarımı onemlıdır ben bı takı bolumu oğrencısıyım cok orjınal olmuş tebrikler :):)

  5. çok havalı ve çirkin ben beyenmedim ve kadın çirkin insan para için göğsünü açabilirmiki ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  6. moda özürlü dediklerin doğru söylüyoooooooooooooo sen kendine bak önce açmasan olmuyo dimi batı özentisi senin ruhuna girmiş kendi kültürünü unutmuşşun gerçi bu bişey değil daha neler oluyo ama sizin gibiler yüzündennnnnnnnnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.