NewD Takı

Küpeler, hızmalar ve kolyeler. Bir çok bayanın vaz geçilmezi olan takılar yep yeni modellerle piyasaya çıkıyor. NewD takılar için bilek, boyun, kulak gibi kesin bir yer söz konusu değil.


Yıldız, kelebek gibi değişik şekillerde ve alımlı renklerde üretilen takılar son derece şık görünüyorlar. Özellikle belirli bir alana takılma zorunluluklarının olmayışı size yaratıcılık sansı veriyor.
NewD
NewD

33 Comments

  1. eğer siz sorgulama yoluna gitseydiniz politikacıların sizi parmağında oynatmak için kullandığı din olgusuna inanmazdınız ..inansanız dahi siz nasıl kapanıyorsanız ,açılanları da eleştirmeye hakkınız yok..siz kafanıza kdr örtünüorsunuz die biz bişe dedik mi ..?Batı istesen de istemesen de senden on pabuç üstün bunu unutma onlar senn kdr dindar değil politikacılara kanacak kdr din ile gözü kör saf değil..aç gözünü ..inanıosan da yorum yapmadan inan..başkalarını yargılamak senn haddine değil..istersem o hızmaya farklı bi yerime takar keyfimden pislik olsun die kına da yakarım..istersem mantıklı bişi olsa dine inanıp yüüzümü gözümü de kapatırım..kız takının özellikerini, sanatını, estetiğini bilio; kalkmış ordan oranı da aç buranı aç batı özentisi bilmem ne..senn bu kafayla zaten yapabileceğin çok fazla bişe yok ..at gözlüklerini çıkar,tabularını yık ..öyle yorum yaz….midem bulandı artık bu saçmalıklardan..varıp baksanız erkeksiniz karınıza kızınıza laf ettirmezsiniz ama 100de 90nınızın aklında bacak arası var ..ben açsam nolur açmasam nolur .ne bilio musun özellikle de çeresinde kapalı kadınlar olan erkeklerin yaptıı bişi bu…görmüosunuz çünkü gayet doğall,bilimsel,somut bir varlık insan vücudu..bir kadının saçından bile tahrik olan zihniyetten beklenir anca böyle yorumlar ..korkmayın insan vücudundan…çünkü korkmayan o özentisi oldumuzz batıdaki insanlar aç değil karı görmeye sizin kdr sizin gibi el karılarına o*r*s*pu kendi karısına anlamını bilmediği “namus” madalyasını yapıştıran..muhafazakar at gözlüklü kadınlara diyicek hiç bişeim zaten yok..hayat gitmişş madem takacağın da yok neden yorum yazarsın git kocana hizmet et…

  2. süper şimdi 10 yaşındayım ama dir arkadaşım tıkla dedi.Girgik vallahi

  3. Cok degisik ve hos bir koleksiyon olmus. Acaba ne ile takılıyor.
    Yapıstırılarak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.