Yumurta Kalıbı

Sarı ve beyaz. Bu renkler papatyanın rengi bir de yumurtanın. Bu ikisi arasındaki benzerlik mutfak için sevimli bir ilham kaynağı olmuş.


Piriç, patates kadar önemli bir besin kaynağı da yumurta. Pekçok çeşidi olan yumurta yemekleri kek kalıbı benzeri bir mutfak gereciyle daha sevimli hale getirildi. Artık omletler daha şık.

9 Comments

 1. merhabalar;
  bu ürünün disney karekterı olan micky mouse seklınde olan gıttı gıdıyorda satılıyor ancak adet 48 tl kargosuyla bırlıkde 52 55 cıvarında bır fıyata gelıyor ve 1 adet satılıyor..fackelman markalıda var bu kalıplardan ancak resımdekı kadar yukseklıkte degıl..bunların kulpu tahta ve yuksek kalıp oldugu ıcın sekıller cok daha guzel gorunuyor..ben hala arastırma ıcındeyım

 2. İlginç bir ürün ve TÜRKİYE pazarlarınd aiyi satış getirisi olacağınız düşünüyorum.Araştırmalarım sonucunda bu ürüne yakın ürünler buldum ama ürün yurt dışında ciddi danışmanlık hizmeti veren kişilerce temin edilebilir,bu bir yakınım cinticaretmerkezim.com adlı siteden hiç bir bilgi sahibi değilken bir kaç ürün temin ettiler çin üzerinden yararlı olacağını düşünüyorum.İletişime geçebilirsiniz. site sahipleriyle.

  Aslın tr olsa iyi bir ürün burada üretsek maliyet yüksek.

 3. thedesigntown.com/products/3631/Daisy-Shaped-Egg-Fry-Rings.asp
  Ürünün fiyatı 200 doların üzerindeymiş.

 4. Aynı ürünü bulamadım ama benzer bir ürünün internet satışı var:
  (www.productwiki.com/flower-shaped-egg-poacher)

 5. ürünün nerede üretildiği firma adı adresi tel bilgileri varsa biz yabancı ülkede de olsa temin etmek istiyoruz. teşekkür eder, bilgilerinizi bekliyoruz.

 6. harika ürün gerçekten bunların nerden alabiliriz acaba yetkili birisi yardım ederse şimdiden tşkler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.