Yeni Fiesta 2011

Yeni Fiesta SedanDaha yenisine alışamamışken Fiesta’nın 2011 modelinin görüntüleri yayınlandı. Fiesta yeni modelinde sedan sürpriziyle geliyor.

Ford, Los Angeles Otomobil Fuarı’nda 2011 model Fiesta’nın tanıtımını yaptı. Türkiye’ye gelecek mi bilinmez ama Fiesta’nın yeni modellerinde sedan seçeneği de olacak. Söylentiler sedanların Kuzey Amerika pazarına yönelik olduğu yönünde.
2011 Fiesta’da ön ızgara ve sis farlarında değişiklikler göze çarpıyor. Havalandırma boşluğu ve arka tampondaki küçük makyajların dışında araçta çok farklılık görünmüyor.

Çok sık kasa değiştiren Ford, bu politikasıyla bazen can sıkıcı olabiliyor. En yeni modellerinde bile 2 yıl geçmeden değişikliğe giden Ford yeni araç alma zevkini birazcık köreltiyor. Renault gibi rakipleri bir kasayı 4 yıla yakın muhafaza edebiliyor.
Buna benzer uygulamaları geçmişte de yapan Ford Türkiye’de çok tutulan Connect modelinin 110 beygirlik GLX modelini çıkarmış, bu model daha yaygınlaşmadan Connectleri ciddi makyajlayarak GLX alan müşterilerini hayal kırıklığına uğratmıştı.
Kimse aynı paraya eski kasa araca binmek istemez.
Yeni Fiesta Sedan
Fiesta’nın sedan modelinin arkadan görünüşü.
Fiesta Sedan
2011 Fiesta iç görünüm
2011 Fiesta HB
Yeni Fiesta’larda kullanılan jantlar Ford’un yeni jant modelleri. Bu modeller Türkiye’de tercihe bağlı olarak takılabiliyordu.
Yeni Fiesta Ön Görünüm
2011 Fiesta HB Arka
Sedan Fiesta Ön Görünüm
Fiesta Sedanda ön ızgaralar biraz daha farklı.

7 Comments

  1. ben bu sene aldım fiestayı ,honda,peguet,focus kullandım bmw demicem o ayrı bir zevk kıyaslanmaz park sensöründen tutun koltuk ısıtma gibi ayrıntıları 95 modellerinde bile var,, son model denilen araçlarada ekleseler heç fena olmaz yane son model festam var emme ,,bırakın koltuk ısıtmayı park sensörüm bilem yok ama yol tutuşu süper ben memnunum tavsiye ederim

  2. araç güzel fena değil ama sekment araçların fiyatına bakıldığı zaman kullanıcıların terciğini değiştiriyor bence dışarıdaki halk gurubunuda unutmamak lazım bence önerim satış sonrası hizmeti hedef olup ona göre tekrar fiyatlansa iyi olur çünkü oto kiralama şirketleri 2 el de bayağı haline getiriyor örneğin aracı alırken filo indirimi ? adamlar aracı ilk alırken daha ikinci elden ucuza alıp gerektiğinde 6 ay yada 1 yıl (kdv kullandıktan) sonrada sattığını çok iyi biliyoruz işte buradada marka kötüye gidiyor

  3. yeni fiesta tasarımıyla çok güzel olmus ve sınıfının en iyi arabası bence 207 falan hikaye

  4. bence bu araba çok güzel. biz bundan alabiliriz. süper araba. bide eski kasasıyla yeni kasasını karşılaştırırsak ford fiestanın yeni kasası tabikide kazanır. ben çok beğendim. ford fiestanın eski kasası bok gibi. ben beyza rengindeki arabaları hiç sevmem oda beyaz. bizim arabada beyaz. oyüzden bizimkinide hiç semiom. bizimki fiat siena en eski arabada bizde zaten. biz bu arabayı alcaz. yeni olarak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.