Tokyoflash – Negative

Saat endüstrisinin en prestijli markalarından biri olan Tokyoflash sessiz yükselişini sürdürüyor. Sıradışı modellerinden en yenilerinden biri Negative modeli.

Yıllardır saate bambaşka anlamlar yükleyen modelleri bizlere tanıtan tokyoflash yeni modeli negative’de farklı ekran zeminleri ve yine farklı piksel rakamlar kullanmış. Uzunlama tasarlanan saatte ekranı yazı ve rakamları gösterebiliyor. Üstün teknolojik özellikler taşımayan Negatife diğer tokyoflash ürünleri gibi daha çok tasarımıyla öne çıkıyor. 162 Dolar (tokyoflash.com)1 Comment

 1. Yeni bir saat teknolojisi

  Genel müdürlüğünü Atakan Çiçek in yaptığı Scopetime Alman şirketi, yeni bir saat teknolojisi geliştirdi.Analog saatlerin dakika çizgilerinden esinlenerek geliştirilen NEOLOG dizayn saati uluslar arası 2 dizayn oscarına (Red dot design ve Good design award) sahip. Şimdiye kadar hiçbir saat firması saatin özünde bu denli köklü bir değişimi başaramamıştı. Teknolojisiyle tüm dünyanın saat ezberini bozan Scopetime şirketi saat teknolojisinde yeni bir çağ başlattı.

  Mekanik parçalarsız,akrepsiz yelkovansız zamanı gösterebilen neolog saat, saat endüstrisinin olması gerektiği yerde ve bilgisayar DNA lı.Yazılımı yaklaşık on yıllık bir arge çalışması sonucunda geliştirilmiştir. Patentli zaman ekranının taklidi imkansız. Neolog saatin yazılımını bilgisayarınıza neolog.eu (English: DOWNLOADS-neolog desktop clock-for Windows-download) web sitesinden ücretsiz indirip masaüstünüze kurabilir,bilgisayarınızın ekran koruyucusu olarak ayarlayabilir ve web sitenizde kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızın masaüstünde saatin yazılımını büyültebilir,küçültebilir ve istediğiniz rengi seçip(saat üzerinde sağ tıkla -option) kullanabilirsiniz.

  Neolog saatte zaman ,saat, onlu dakikalar ve tekli dakikalar şeklinde bölünmüştür. Hızlı ve kolay okunması için de üçerli gruplara ayrılmıştır

  NEOLOG hem marka ismi, hem kelime anlamı yeni bir saat mantığı demek (Neo-log : yeni-mantık) hem de mekanik ve analog teknolojili saatlerden sonra lcd ve oled ekranlı yeni saat teknolojisi anlamındadır. Dünyanın, neolog ekranlı ilk saati. Neolog dizayn saati 14 ülkeyle birlikte Türkiyede de dizayn saati tutkunları için satışa sunulmuştur.

  NEOLOG birbirinin benzeri, tekrarı, taklidi saatlerden sıkılanlar için zamanın ve saatin yeniden yorumudur.Fonksiyonu diğer saatlerle aynı sadece formu farklıdır.

  İnnovatif, minimalist,takı karekterli, büyüleyici, karizmatik, ve gelecekçi.

  Neolog; sıradışı, yenilikçi ve farklı olmanın ifadesi…

  NEOLOG A-24 II Teknik Özellikleri
  * LCD- ekran
  * Paslanmaz çelik kasa ( AISI 316L )
  * Paslanmaz çelik toka ( AISI 304 )
  * Sertleştirilmiş mineral kristal cam
  * Silikon kordon
  * 3 ATM’ye kadar su geçirmezlik
  * Zemin aydınlatma ışığı
  * Lityum Pil:CR2025
  * Kasa boyutları:34x45x14mm(ExBxY)
  * Kordon dahil toplam uzunluk:253mm
  * Kordon genişliği:20mm
  * Ortalama ağırlık:74 gram
  * 2 Yıl garantili.

  NOT : Türkçe dil seçeneği neolog.eu web sitesine çok yakında eklenecektir. Her türlü soru ve öneriniz için info @ neologsaat.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. 242 519 2212 NEOLOG SAATÇİLİK Şekerhane Mah.Eczacılar Cad. İ.Azakoğlu İşhanı Kat 1 No 19 Alanya/ANTALYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.