Yazı İçeriği
Tasarım

Sosyal Paylaşım Saati

Sosyal paylaşım saatiZamanının çoğunu Facebook, Youtube gibi sosyal paylaşım sitelerinde geçirenler için hazırlanmış eylenceli bir kol saati modeli.


Bu saatte rakamlar yerine sosyal paylaşım sitelerinin logoları bulunuyor. Hoş bir düşünceyle üretilen saat birhayli dikkat çekici.
joerockhead.com sitesinde 18 dolar.
Kol Saati

2 Yorum “Sosyal Paylaşım Saati”

  1. Bu sitenin yanında http://www.masterfriends.net adresi de yer alması gerektiğini düşünüyorum. Bu site hem paylaşım sitesi hem de sahibinden ve ikinci el ilan satış sitesi olarak hizmet vermektedir.

  2. Sosyal Ticaret konusunda Türkiye dede gelişmeler görüyorum. Örneğin http://www.siziariyorum.com adresi yeni ilgilendiğim bir site. Sitenin ana sayfasında site içerisinde neler yapabildiğinde kısaca bahsedilmiş. Üyeler siteyi sosyal paylaşım olarak kullanabiliyor, sanal şirket açabiliyorlar, ürün satışı yapabiliyorlar. Onaylanan şirketten ihale, personel ilanı ve bedava reklam oluşturulabiliyor. Üyeler isterlerse alışveriş yapabiliyor isterlerse kendi özgeçmişlerini oluşturup iş ilanlarına başvurabiliyor. Yani sosyal ticaret adına herşey var gibi görüyorum.

Yorum Yapın

Mesajınıza resim eklebilirsiniz. (Yanlızca JPEG) Uygun görülmeyen görseller onaylanmayacaktır.