Sigara Eldiveni

sigara eldiveniSigara tiryakileri soğuk kış günlerinde üşümek ve zehirlenmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirler. Onların tercihini kolaylaştıracak bir buluş.

Kış aylarında eldiven kullanmak zorunda kalanlar birçok el becerilerini gerçekleştirmekte sıkıntı çekerler. Fermuar çekmekten tutun kalem kullanmaya kadar neredeyse herşey sıkıcı bir işlevsizlik kazanır. Kış aylarını en madurlarından biri de sigara tiryakileri kuşkusuz. Kışın dondurudu soğuğunda ellerini ceplerine atamadan sigaralarını tutmak zorunda olan “tiryaki topluluğu üyeleri”, eldiven kullandıklarında ya kendilerini yada eldivenlerini yakma tehlikesi geçirirler. İşte bu uluslararası probleme çözüm olabilecek değişik bir icat.
Bu ilginç buluş sadece içicileri hedefliyor. Sadece sağ eldivende bulunan, çevresi metalle kaplı sigara delikleri sayesinde elleri ısıtırken ciğerleri zehirlemek mümkün.
Ev içerisinde sigara içilmek istemeyenlere ya da buna zorunlu olarak boyun eyenlere balkonda eşlik etmek amacıyla da kullanılabilir.Ürün Fiyatı: 15.00 Sterlin

sigara için eldiven

4 Comments

  1. biz insanlar sigara içmasin diye uğraiıyoruz onların yaptıklarına bakım çok iğrenç bir şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.