SAMSUNG LE-32B530

LCD televzyon pazarında zengin model çeşitliliğine sahip olan Samsung LE 530 serisiyle uygun fiyata kaliteli görüntü vaat ediyor.

Ful HD olan LE-32B530 modeli hd yayınlarda son derece başarılıyken standart tv yayınlarını da oldukça tatminkar netlikte gösteriyor.
Çoğu LCD tv SD (düşük çözünürlüklü normal tv yayınları) yayınları netliğini bozarak gösterir.  Samsung LE-32B530’de bu bozulma minimum seviyede olduğu için çok yakından bakılmadığı sürece görüntü oldukça berrak oluşuyor.
3 Adet HDMI girişi saysinde HD uydu alıcısı, HD dvd oynatıcı gibi 3 adet cihazı aynı anda LCD televizyonunuza bağlamanız mümkün oluyor. Cihazın arka kısmında Ses çıkışları, Skart girişi,Bilgisayar ekran baplantısı, video girişleri, anten girişi, hdmi yuvaları ve yazılım güncellemeyi sağlayan usb giriş bulunuyor.
USB giriş sadece yazılım güncellemeyi sağlıyor. USB’den resim veya film okuyamıyor. Yeni nesil DVD çalarların neredeyse hepsi USB destekli olduğu için bu özellik eksi bir yön oluşturmuyor.
SRS Trusurround özelliğiyle daha kaliteli ses çıkışı sağlanan LE-32B530’da farklı ses şablonlarıyla tonlama ayarı yapılabiliyor.
Karasal ve kablo tv dijital yayınları ekstra cihaza bağlı olmadan izlemeyi sağlayan DVB-T ve DVB-C arama özelliği(tuner) de ürüne entegre özelliklerden.
Tleteks yayınlarını ekranı ikiye bölerek tv yayınının da aynı zamanda izlenebiliyor olması da ayrı bir kolaylık.
Cihazın Türkçe menüsü bulunuyor.
Ortalama 1300 liralık fiyatıyla fiyat/performans açısından oldukça iyi bir ürün olduğu söylenebilir.(2009)
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.