Oto Güneşliği

Yaz aylarında araçlarımızı güneşten koruyan cam güneşlikleri son derece faydalıdır. Bu sayede aracının içi fazla ısınmadığı gibi ön panelin ve koltukların deforme olması da engellenir.

Oto güneşlikleri çok faydalı olmasına karşın kullanmak pek pratik değildir. Uzun ölçülerde olan bu güneşlikleri sürekli katlayıp kaldırmak zordur.
Bu sorunu çözmek amacıyla geliştirilen RETRACTABLE oto güneşlikleri cama monte oluyor ve yelpaze benzeri kapanıp açılma özelliği bulunuyor. Bu sayede sürekli güneşlikle uğraşmak zorunda kalmıyoruz. 20 dolar. (taylorgifts.com)


6 Comments

  1. o zaman niye buraya koydun bu ürünü türkiyede bulunmuyorsa ??????????????????????

  2. Merhaba iyi çalışmalar görünen retracteble katlanır güneşlik cok güzel v e bu urunun boyutları ve fiatı hakkında nasıl bılgı alabılırım ve nerden temin edebilirm.Birde mercedes vito araçları için arka ve yan camlar için güneşlik varmıdır.Cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum.Saygılar.

  3. bu güneşlik montajı kolay mı kenarda ne kadar yer kaplıyor ve bunun burda bayiliğ ni almak istesek yada toptan almak istesekl fiyatı ve adeti hakkında bilgi almak istiyorum bana en kısa zamanda cvp verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.