Lazer Makas

makasLazer ışıklı makas sayesinde düz bir çizgi boyunca istediğiniz nesneyi kesmeniz mümküm.

Makasla birşeyler kesmeyi deneyen birçoğumuz düz bir çizgi boyunca kesim yapmanın ne kadar zor olduğunu bilir. Bu sorunu aşmak için kesilecek nesnenin üzerinein çizildiğini de çoğunlukla görürüz. Her defasında kumaş veya kağıtları kesim hattı boyunca işaretleme zahmetne katlanmak istemeyen tasarımcılar çok kullanışlı bir ürü oluşturmuşlar.
Makasın üst bölümünde kızıl ötesi, lazer ışık sayesinde tıpkı keskin nişancı silahlarında olduğu gibi hedefi tam olarak kestirmeniz mümkün. Lazer ışığı kesilecek nesnenin üzerinde düz bir çizgi oluşturuyor ve bu sayede hata yapmadan kesim gerçekleştirilebiliyor. Yurt Dışı Fiyatı 11 Dolar.
lazer makas

 Laser Guided Scissors

27 Comments

  1. bu benim aklıma yıllar önce geldi ve bunun üzerinde çalışmalar yaparak lazerli makası nihayet oluşturdum lakin internette bunun var olduğunu görünce hyal krııklıgı yaşadm 🙁

  2. 0ouf yha inanamı0rum ben bu icadı düşünmüşTüm we 0nLa iLgiLide sunum yapıcakTım geçenLerde arama mot0runa yazDım bunLar çıkTı puff 🙁

  3. iki yıl önce b en böle bi icat düşünmüştüm keşke patent alsaydım xS

  4. Burhan Bey, ürün siteye eklendiğinde piyasaya yeni çıkmıştı. Bu süre içinde fiyatı düşmüş olmalı. Ayrıca başka sitelerde farklı fiyatlarla satılıyor olabilir.
    Teşekkürler.

  5. Bu ürün gitti gidiyorda 9 tl siz diyorsunuzki yurt dışı fiyatı 11 usd bu nasıl oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.