Laptop Masası

Tüm teknolojik ve mobil özelliklerine rağmen dizüstü bilgisayarlar ev ortamında yeterince verimli değildir. Sabit bir masasının olmayışı dizüstü kullanımını zorlaştırır.

Dizüstü bilgisayar kullanımını kolaylaştırmak için geliştirilen Nottable isimli platformun hareketli aksamları dilediğiniz şekle giriyor. Bu sayede yatakta veya koltukta bilgisayar kullanmak mümkün oluyor. Evinizin ortamına uyması için firma ürünü pekçok farklı renkte üretmiş.(www.nottable.com.br)23 Comments

  1. mrb bu ürünü nerden nasıl alabilirim fiyatı nedır 17 inc laptop a uyumlumudur yardımcı oluranız sevınırım tasarımı yapanların ellerıne saglık cok guzel

  2. böyle şık bir ürünün yanında dostumuz sehpa üretiyorum diye satmak istiyor.böyle şık birşey niye düşünmezsiniz. kes suntayı altına uyduruk bir ayak oldu bitti.artık bu kafa değişmeli daha kaliteli urünler yapıp içerde de dışarıdada malını gururla satmak lazım gör dünyası kör dünyası değil.artık bu uyduruk şeyleri millet yemiyor.

  3. NEDENSE YURT DIŞINDA BULUNAN BU ÜRÜNLERİ 10-15 YIL SONRA BİZ KULLANABİLİYORUZ..NEDENSE DİYORUM ŞU AN 21.Y.Y DA YAŞIYORSAK ONLAR 25.Y.Y DA YAŞIYORLAR…BEN NEDİYEYİM. O HALDE ERİŞEMEYECEĞİMİZ BU ÜRÜNLER BİZİM İÇİN ŞU AN HAYALİ ÜRÜN.BENDE GÖZLERİMİ KAPADIM HAYAL EDEYİM NE ZAMAN BENİM BÖYLE GÜZEL BİR LAPTOP MASAM OLACAK…?

  4. NEDENSE YURT DIŞINDA BULUNAN BU ÜRÜNLERİ 10-15 YIL SONRA BİZ KULLANABİLİYORUZ..NEDENSE DİYORUM ŞU AN 21.Y.Y DA YAŞIYORSAK ONLAR 25.Y.Y DA YAŞIYORLAR…BEN NEDİYEYİM. O HALDE ERİŞEMEYECEĞİMİZ BU ÜRÜNLER BİZİM İÇİN ŞU AN HAYALİ ÜRÜN.BENDE GÖZLERİMİ KAPADIM HAYAL EDEYİM NE ZAMAN BENİM BÖYLE GÜZEL BİR LAPTOP MASAM OLACAK…?

  5. Merhaba arkadaşlar. ürünün ülkemizde satışı yok. İnternet araştırmamda benzer ürünler var ama maalesef bu ürün sadece yurt dışında.

  6. Herkes fiyatı ve nereden satın alabileceğini öğrenmek istiyor benim gibi. Lütfen biri bizi duysun (okusun) …:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.