Geely Videoları

Geely otomobiller hakkında pek çok tartışma yapılıyor. Aracı yakından görenlerin sayısı her geçen gün artıyor ama dünya aracı ne kadar tanıyor? Geely Hakkında Televizyonlarda yayınlanan görüntüleri sizler için derledik.

Geely Reklam Filmi

Geely reklam filmi

23 Comments

  1. Gelly EMRGAND 2012 aldım, nefis birşey! İstanbulda 16 yıllık şöförüm, gerekli araştırmamı yaptım,aldım ve kullanıyorum. inanın trafikte bir bakan bir daha dönüp bakıyor, herkese tavsiye ediyorum çok memnunum. Yalnız Gelly firmalarına bir sözüm var, bu arabanın reklamının yapılması lazım. İnsanlar tanımadığı için önyargılı.

  2. merhaba arkadaşlar ben antalyada ilk gelly 1.3 alanım ve araçtan memnunum kendim renault ta çalışıyorum ama gelly i tek gecewrim aracın üzerinde toyoto coralla motoru var hiç bir sıkıntısı yok parçalar birebir uyumlu şimdilik ciddi bir sıkıntı yok burda çin malını kötüleyenlerin allah bilir altında motoru bie yoktur burda çin malını kötüler . kedi uzanamadığı cigere pist dermiş o hesap mesala birclio yerine 1.3 gelly her türlü daha iyi .kullanım yaşamak laım şiddetle tavsiye ederim iyi günler

  3. Ben Geely Echo aldım. Motor çok başarılı. İç mekan da rahat, hoş. Tasarımı da güzel. İç mekanda kullanılan malzemeler kaliteli değil ama bu fiyata daha ne istiyorsunuz ki. Arabada olması gereken her türlü özellik var. Elektrikli ve ısıtmalı aynalar, hava yastıkları, ABS, EBD, CD çalar, klima, vesaire.
    Kalkıp da bu kadar ucuz bir arabayı C ya da D sınıfı arabalarla kıyaslarsanız elbette ki gülünç durumlar ortaya çıkar. Ama yok, mütevazı bir seçim yapacaksanız, bu fiyata bu ürün uygundur, derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.