Ford Connect Elektrikli

Türkiye’de ticari ve binek kullanımda sınıfının birincisi olan Ford Connect’ler yenileniyor. Yeni Connect’in elektrikli motora sahip olması en marjinal değişimi olarak karşımıza çıkıyor.

Ford Connect son çıkardığı 110 beygirlik GLX modeliyle mevcut çizgisinde performans ve tasarım olarak hafif değişikliklere gitmişti. Ford gurubunun giderek elektrikli araçlara ilgi duyduğunun bilindiği şu günlerde firmadan Connect için sevindirici bir haber geldi.
2010’un ikinci yarısında üretimi başlayacak olan Connect’lerin elektrikli motor seçenekleri de bulunacak. Avrupa’da deneme modeli üretilen elektrikli connectlerin Türkiye’de de üretilebileceği umuluyor.
Tam şarjla 160 Kilometreyi maksimum 100km/h süratle gidebilen yeni Ford Connect Elektriklilerin ilgi görmesi bekleniyor.
Ford’un Amerika’daki iki numaralı ismi Lewis Booth’un makam aracı olarak Türkiye’ye modifiye bir Connect ısmarlaması modelin binek özelliğinin ne denli tercih edilebilir olduğunun bir kanıtı sayılabilir.
İşte Yeni Connect’in resimleri:

Kapı tasarımı değişmeyen Connect’te Ön konsol havalandırmaları değişmiş.

Yeni Connect’e direksiyondan kumanda düğmeleri eklenmişStandart CD çalar yerine Connect’e DVD oynatıcı özellikli oto görüntü sistemi eklenmiş

34 Comments

  1. BİRDE BU ARABA YENİ CIKAN FORD DEĞİL BU ARAC 2009 MODİFİYE ASIL BEKLENEN ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILAN ARAÇ BU DEĞİL

  2. YA O İBRE KM CİNSİNDEN GÖSTERMİYOR MİL HESABI OLARAK GÖTERİYOR RAHAT 200 220 CİVARINDA GÖSTERİYOR VE 200 ÇOK RAHAT YAPIYOR CONNECT CADDY DEN GÜZEL CADYNİN YOL TUTUŞU CONNECT GİBİ DEĞİL CONNECT BİRAZ SALLANIYOR AMA CONNECT İLE GİRDİĞİN ŞEKİLDE CADDY İLE GİREMEZSİN VİRAJLARA

  3. o sportif bir gösterge o araba rahat 200 yapar bence ford ilerliyor sıkıntı yakıt yakıtta ideal olsa tam olacak

  4. gerçeşkten güzel olmuş ama ibresinin görsterdiği derese 130 olması gerçektende hayal kırıklığı odu.

  5. SÜPER BİR ARAÇ ÜRETİLMİŞ.DİGER TİP ARAÇLARDAN GÜZEL OLMUŞ .TAKTIR EDERİM FORDU

  6. ford tamam çok güzel bi araba 4 yıldır bende kullanıyorum ama yapılacak en büyük değişiklik yakıtı düşürmektir bence en önce bu düşünülmelidir..

  7. Aracın markası iyi ama doş dizaynı daha iyi ola bilirdi.

  8. slm gerçekten mükemmel olmuş türkiyede ne zaman satışa çıkarılacak aceba hatta sipriş üzerine satılıyosa bir tane almayı düşünüyorum mümmel olmuş saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.